Zepp Z Titanium #1000487

NOVINKA
Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Zbrusu nová ikona; Hodinky Zepp Z jsou zcela novou ikonou, ve které se klasický design snoubí se současnými technologiemi.
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959
JAKO DÁREK: Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959

v hodnotě 600 Kč
Bez dárku


Zepp Z Titanium

1,39" AMOLED displej s funkcí Always-On

Chytré hodinky Zepp Z upoutají elegantním designem. Tělo hodinek je vyrobeno z titanové slitiny, díky čemuž je mimořádně lehké a pevné. AMOLED displej s úhlopříčkou 1,39" je potažen vrstvou proti ulpívání otisků prstů a nanotechnologickým nátěrem, díky kterému je odolnější vůči poškrábání. Rozlišení displeje 326 PPI poskytuje krásně čisté zobrazení plné barev. Využít lze i funkci Always-On, která umožňuje sledovat čas bez nutnosti aktivace displeje.

Více než 50 ciferníků

Vzhled ciferníku si na chytrých hodinkách lze nastavit podle vlastního stylu. Na výběr je více než 50 ciferníků. Jednoduše ho tak přizpůsobíte momentální náladě nebo vašemu oufitu. Pokud byste chtěli něco ještě více originálního, využijte možnosti nahrání vlastní fotografie.

Mějte přehled o činnosti vašeho srdce

Chytré hodinky nabízejí možnost sledovat srdeční frekvenci 24/7. Ať jste na tréninku nebo odpočíváte, monitoring srdečního tepu probíhá i tehdy. Zároveň dostanete upozornění při naměření neobvykle zvýšených údajů.

Měření okysličení krve SpO2

Jedním z nejdůležitějších parametrů je i údaj o nasycení krve kyslíkem (SpO2). Hodinky zvládají i tento parametr monitorovat z vašeho zápěstí. Údaje si můžete prohlédnout na hodinkách nebo i přehledněji v aplikaci Zepp.

PAI systém

Funkce PAI dokáže vyjádřit váš celkový zdravotní stav jedinou hodnotou. Definuje ji na základě porovnání naměřených hodnot, jako jsou údaje o srdeční frekvenci, vaší aktivitě a dalších monitorovaných zdravotních údajích.

Monitorig spánku

Kvalitní spánek výrazně přispívá k celkovému zdraví člověka. Hodinky nabízejí možnost monitorování vašeho spánku, rozpoznání jeho jednotlivých fází (hluboký spánek, lehký spánek, REM fáze, bdění), čímž nabízejí detailní pohled na jeho kvalitu. Také zaznamenají i krátký spánek (nad 20 minut mezi 11:00-18:00 hod).

Dostaňte stres pod kontrolu

Příliš mnoho stresu může mít negativní důsledek na zdraví a aktivovat mnoho zdravotních problémů. S hodinkami můžete sledovat úroveň stresu během celého dne. Poskytnou vám také informaci o potřebě odpočinku nebo relaxace.

Široká škála sportovních režimů a sportovní analýzy

Pro sportovce je k dispozici 90 sportovních režimů. V této široké škále aktivit si jistě najde každý ten svůj potřebný sportovní režim. Hodinky lze bezpečně používat i při plavání. Disponují vodotěsností až 5 ATM. Během cvičení můžete sledovat údaje o vašem srdečním rytmu. Zároveň budete dostávat upozornění na fáze a zóny srdečního rytmu, v nichž se momentálně nacházíte. Po ukončení tréninku máte k dispozici přehled o svých pokrocích.

GPS a GLONASS

S polohovacími systémy GPS a GLONASS se neztratíte. Poskytují zároveň možnost sledování aktuální polohy, ať už při outdoorovém běhu nebo cyklistice.

Funkce hlasového asistenta

Hodinky mají integrovanou funkci Alexa, kterou můžete ovládat některé funkce. Po spárování hodinek s vaším chytrým telefonem je možné ovládat i domácí smart zařízení, kontrolovat počasí, nastavit budík apod. K dispozici je i offline inteligentní hlasový asistent s podporou 58 hlasových příkazů. Můžete tak komunikovat s telefonem kdekoliv, i bez nutnosti připojení hodinek k chytrému telefonu.

Výdrž až 15 dní

Kapacita baterie 340 mAh umožňuje dlouhou výdrž hodinek, a to až 15 dní v režimu denního používání. Při základním používání se výdrž prodlouží až na 30 dní. Rychlé nabíjení zajišťuje magnetická bezdrátová nabíječka.