Xiaomi Watch S3 Stříbrná #10005692

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Hodinky z dílny Xiaomi s brilantním poměrem ceny a výkonu | Prémiová konstrukce sestávající z hliníku a nerezu | Naprosto dechberoucí design s praktickou ozdobnou lunetou
2 738 Kč
2 263 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Xiaomi Watch S3 Stříbrná

Xiaomi Watch S3 Stříbrná

Chytré hodinky Xiaomi Watch S3 jsou fantastickým zástupcem mezi dostupnějšími hodinkami „střední třídy“. Snoubí ostříží zaměření na sport s dechberoucím vzhledem, podpořeným těmi nejkvalitnějšími materiály. 

Dominuje jim pestrobarevný a nesmírně jemný AMOLED displej ve vysokém rozlišení 466 x 466 s úhlopříčkou 1.43”, automatickou úpravou jasu, always on displejem a možnosti výběru z takřka nespočitatelného množství roztodivných ciferníků. Díky 60 Hz obnovovací frekvenci a intuitivnímu operačnímu systému HyperOS je navíc používání hodinek příjemnější, než kdy dřív.

Displej je krytý tvrzeným sklem zasazeným v pouzdru z hliníku s dvojicí tlačítek po pravé straně, to vše drží na vaší ruce pomocí gumového řemínku.

Netradiční zajímavostí je ozdobná luneta, kterou lze jednoduchým postupem sundat a nahradit odlišnou, třeba i výrazně barevnější, iterací. V kombinaci s množstvím dokoupitelných pásků tak máte podstatně širší pole působnosti, pokud chcete vzhled hodinek nějak oblažit.

Xiaomi Watch S3

Pro komunikaci hodinky využívají technologii Bluetooth 5.2. O dlouhou výdrž hodinek se stará baterie o kapacitě 486 mAh, která při standardním stylu používání zajistí až 15 dnů bezproblémového chodu. A pokud hodinky přecejen uondáte, díky rychlonabíjení je dostanete na nohy v naprostém mžiku - pouhých 5 minut v síti vystačí na dva dny provozu!

Kvalitní dílenské zpracování zajišťuje voděodolnost pěti atmosfér. V praxi to znamená, že po vzoru Mojžíše pro vás takřka žádná voda nebude překážkou!

Xiaomi Watch S3

Funkce, které skutečně využijete

Watch S3 nabízí neuvěřitelné množství možností využití ve vašem životě, ať už jste sportovec či spáč.

Disponují na bázi vestavěné dvoupásmové GPS založenými funkcemi sportovního a zdravotního charakteru jako je krokoměr, výpočet spálených kalorií, překonaná vzdálenost, monitoring spánku a měření tepové frekvence a okysličení krve.

Měření je přizpůsobeno jednomu z víc jak 150 sportů (z těch vyloženě dedikovaných módů vyjmenujme například běh, plavání či cyklistiku). Novým přírůstkem je i speciální lyžařský mód s detailními statistikami a automatickým rozpoznáním faktu, že jste právě usazeni na lanovce.

Funkcemi informačními jsou notifikace z telefonu, kalendář či předpověď počasí.

Xiaomi Watch S3

Nechybí ani klasické funkce známé z každých analogových hodinek typu budík, časovač a stopky. Hodinkami samozřejmě můžete ovlivňovat i přehrávání hudby nebo ovládat spoušť foťáku, stejně tak obstarávat hovory nebo se radit s asistentem.

Díky technologii NFC můžete využít bezkontaktních plateb a platit hodinkami Xiaomi u platebních zařízení MastercardTato funkce je k dispozici u vybraných bank a je nutné ověřit si na stránkách výrobce.

Všechny funkce a nastavení jednoduše ovládáte přes telefon ve zdarma dostupné aplikaci.