Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock #10005474

Dárky zdarma!
Kontrolujte čas a sledujte teplotu a vlhkost vzduchu
468 Kč
387 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock

XIAOMI MI TEMPERATURE AND HUMIDITY MONITOR CLOCK

Sledování teploty a vlhkosti | E-ink displej | Inteligentní připojení | Flexibilní umístění

Průběžné sledování změn teploty a vlhkosti v místnosti

Teplota a vlhkost úzce souvisí se zdravím dýchacích cest, alergiemi, zdravím kůže a řadou dalších zdravotních potíží. Sledování a nastavení teploty a vlhkosti v dětských pokojích, ložnicích, místnostech pro domácí mazlíčky, kancelářích a dalších místnostech ve vaší domácnosti může pomoci zlepšit vaše pohodlí a chránit zdraví členů vaší rodiny a domácích mazlíčků.

Hlídá teplotu a vlhkost na konkrétních místech

Zkrášlí váš život

Kontrola a včasné nastavení teploty a vlhkosti ve skleníku, kuchyni, skladu a koupelně vám pomůže lépe pěstovat rostliny, skladovat potraviny a další předměty a také potlačit růst bakterií.

Pochopení úrovně komfortu na první pohled díky intuitivním emotikonům

Proč monitor teploty a vlhkosti ukazuje zamračený výraz, když máte pocit, že je teplota ideální? Je to proto, že zatímco si myslíte, že okolní teplota je ideální, ignorujete úroveň vlhkosti. Díky vizuálním emotikonům můžete snadno pochopit úroveň komfortu.

 

Přehledné zobrazení displeje z různých úhlů

Velký e-ink displej | Široký pozorovací úhel

3,7'' (88 mm x 33 mm) e-ink displej má velmi nízkou spotřebu energie a výdrž baterií přibližně jeden rok, přičemž stačí dvě knoflíkové baterie. Displej vypadá spíše jako tištěný text a je snadno a jasně viditelný z různých úhlů.

Vysoce přesné čipy a senzory

Zajištění přesnosti zobrazovaných údajů

Hodiny s monitorem teploty a vlhkosti Xiaomi zajišťují přesnost díky vestavěnému vysoce přesnému čipu hodin reálného času (RTC) a vybranému vysoce přesnému švýcarskému senzoru Sensirion, který zobrazuje správný čas ve vysokém rozlišení a detekuje každou malou změnu teploty a vlhkosti.

Historie teploty a vlhkosti

Zaznamenává každou změnu

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock dokáže zaznamenávat trendy teploty a vlhkosti za posledních šest měsíců. Můžete vyhledat a přidat Xiaomi Hodiny pro sledování teploty a vlhkosti v aplikaci Mi Home / Xiaomi Home a zobrazit podrobnosti v historii.

Chytré nastavení teploty a vlhkosti

V horkém počasí lze klimatizaci automaticky zapnout a vypnout nastavením předvolené teploty v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.

Když je v místnosti sucho, lze zvlhčovač vzduchu automaticky zapnout a vypnout nastavením předvolené úrovně vlhkosti v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.

Vícesložková konstrukce umožňuje flexibilní umístění

Umístěte hodiny Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock na stůl, zeď nebo dveře chladničky.

Hodiny Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock o hmotnosti pouhých 60 g a tloušťce 10,1 mm lze snadno umístit na stůl pomocí stojánku, připevnit na zeď nebo zajistit pomocí měkkého magnetu, takže se snadno používají a jsou i vizuálně atraktivní. Hodiny Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock můžete libovolně umístit na noční stolek, stůl, dveře lednice nebo na zeď.

Výrazný hladký povrch

Stylovější vzhled

Hladký, zaoblený design displeje z plexiskla nabízí stylovější vzhled.

Hodiny s více časovými pásmy

Volitelné

Při prvním zapnutí hodiny zobrazují 00:00. Po připojení hodin k aplikaci Mi Home/Xiaomi Home se zobrazený čas automaticky synchronizuje s časem zobrazeným na vašem smartphonu.

Možnost 12hodinového a 24hodinového zobrazení času

Hodiny s monitorem teploty a vlhkosti Xiaomi nabízejí 12hodinové i 24hodinové zobrazení času. Ty lze kdykoli nastavit po připojení k aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.


Parametry

  • Konektivita: Bluetooth Low Energy 5.0
  • Rozsah detekce teploty: 0 - 60 °C (přesnost 0,1 °C); Rozsah detekce vlhkosti: 0% - 99% RH (přesnost 1% RH), hodiny synchronizované s Mi Home
  • Rozměry: 110mm x 55mm x 10,1 mm
  • Hmotnost: 57g
  • Baterie: 2x CR2032 (není součástí balení)