Xiaomi Mini Robot Builder #1000246

Dárky zdarma!
Užijte si maximální zábavu s robotem
1 188 Kč
982 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mini Robot Builder

Xiaomi Mini Robot Builder

Robot s mozkem automaticky udržuje tělesnou rovnováhu 

Stejně jako chytrý telefon má Mi Bunny Robot Builder svůj vlastní procesor a dokonce svůj vlastní operační systém, aby dokonaleji koordinoval zpracování akce. Kromě využití modelu s obráceným kyvadlem může Mi Bunny Robot Builder nejen automaticky udržovat rovnováhu a stát, ale také snese zátěž až 3 kilogramy. Hlavní panel robota je vybaven čtyřmi konektory USB Type-C pro napájení robota a pro řízení dalších rozšiřujících zařízení. 

Velký, výkonný motor - přesné ovládání směru 
Mi Bunny Robot Builder je vybaven dvěma velmi výkonnými motory s uhlíkovými kartáčovými motory. Robot tak dokáže dosáhnout až 170 ot./min. a rotačního kroutícího momentu 25 Nm. Vestavěný fotoelektrický snímač polohy motoru může také automaticky spustit ochranný režim, aby se zamezilo vzniku vyhoření v důsledku nadměrného proudu. 

Tři režimy dálkového ovládání pomocí mobilního telefonu - nasměrujte svou velkou hračku 
Pomocí exkluzivní aplikace, kterou snadno stáhnete do svého mobilního telefonu můžete řidit pohyb robota. Tři režimy dálkového ovládání jsou snadno použitelné, plné radosti a kontroly a také umožňují nastavit různé chování mozku. 

Modulární grafické programování, trochu moc chytré pro velké hračky, nemyslíte? 
Chcete vašeho robota vyzvat k tanci? Nebo snad přednést roztomilou báseň? Žádný problém. Jedinečný grafický programovací režim robota Mi Bunny Robot Builder graficky a modulově kombinuje originální, profesionální a složité příkazové kódy se zábavou založené na hře s výukovým programem, díky kterému se snadno učí a to vše zajišťuje.