Mi Vacuum Cleaner G10 #1000526

Doprava zdarma
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 - dvojnásobný výkon, poloviční úsilí. Nově upgradovaný vysokorychlostní motor vlajkové lodi 125 000 ot./min poskytuje silný sací výkon a zároveň nabízí vynikající výkon a nebývalý zážitek z čištění.
6 268 Kč
5 180 Kč bez DPH

Mi Vacuum Cleaner G10

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10

Maximální výkon, polovina úsilí. Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 je dokonalým pomocníkem pro úklid vaší domácnosti.

 • Sací výkon 150 AW
 • Barevný TFT HD displej
 • Chytrý podlahový kartáč s vysokým točivým momentem
 • All-in-one – současné vysávání a mopování
 • Extra dlouhá životnost baterie - 65 minut
 • Vyměnitelná baterie
 • 5vrstvý filtrační systém, který filtruje 99,97 % prachových částic 0,3 μm
 • Odnímatelná prachová nádobka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoký sací výkon

Nově upgradovaný vysokorychlostní motor s nejvyšší rychlostí 125 000 otáček za minutu poskytuje silný sací výkon, až 150 AW a zároveň nabízí nebývalý zážitek z čištění.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete mít přehled

Stačí jediný pohled na barevný TFT displej, který vám prozradí spoustu informací, včetně aktuálního režimu, stavu baterie a další. Čistota displeje na úrovni displeje mobilního telefonu přináší vynikající vizuální zážitek a zároveň vynikající ovládání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý podlahový kartáč

Chytrý podlahový kartáč automaticky detekuje různé podlahové materiály a podle toho upravuje svou rychlost. Tato funkce významně prodlužuje životnost baterie snížením zbytečně stráveného času v režimech vyššího výkonu.

Vysávejte a mopujte - najednou

Magnetická nádrž na vodu umožňuje vysávat a čistit podlahy současně. Svou podlahu navíc ochraníte a usnadníte si čištění – vysavač je vybaven přepínačem pro průtok vody. Je tak vhodný pro různé druhy podlah.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prémiová vysokokapacitní baterie

Baterie s kapacitou 3000 mAh zaručuje až 65 minut nepřetržitého vysávání, což je skvělá výdrž splňující požadavky i větších domácností.

3 režimy úklidu

 • Eco - standardní sací výkon, výdrž baterie až 65 minut
 • Standard - vhodný pro odstraňování prachu, výdrž baterie až 30 minut
 • High powwer - plný výkon, výdrž baterie až 10 minut

Snadná výměna

Výměna baterie je velmi jednoduchá. Stačí jediný pohyb a zdvojnásobíte dobu sání. Tak pokračujte v úklidu s minimálním zdržením a starostmi o výdrž baterie. Náhradní baterie je třeba zakoupit samostatně.

Držák součástí

Vysavač je vybaven nástěnným nabíjecím držákem, který slouží pro uložení vysavače i jeho snadné nabíjení. Rozšiřující port navíc umožní dobíjet dvě baterie současně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyčistíte vše

Vysavač je dodáván včetně mini elektrického kartáče, který je vhodný pro vysávání zvířecí srsti a dalších nečistot z postelí a pohovek. Součástí je i trubice pro čištění štěrbin a rohů a prachový kartáč 2v1 pro čištění nábytku a klávesnic. Odnímatelná prachová nádobka o objemu 0,6 l pojme spoustu nečistot a snadno se čistí. Vysavač je vybaven i účinným pětivrstvým filtračním systémem jehož omyvatelné filtry snižují potřebu časté výměny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Ruční vysavač. Sací výkon 150 AW. Barevný TFT HD displej. Chytrý podlahový kartáč s vysokým točivým momentem. Součástí štěrbinová trubice, mini elektrický kartáč a prachový kartáč 2v1.Možnost současného vysávání a mopování. Extra dlouhá životnost baterie - 65 minut. 3 režimy vysávání. Vyměnitelná baterie. 5vrstvý filtrační systém, který filtruje 99,97 % prachových částic 0,3 μm. Odnímatelná prachová nádobka.

Popis a parametry Mi Vacuum Cleaner G10

Barva Bílá