Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black #1000525

Doprava zdarma
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker je přenosný bezdrátový reproduktor, se kterým si budete moci užívat kvalitní zvuk bez omezujících kabelů.
892 Kč
737 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Xiaomi Mi Outdoor Speaker

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli. Xiaomi Mi Outdoor Speaker je přenosný bezdrátový reproduktor, se kterým si budete moci užívat kvalitní zvuk bez omezujících kabelů, kdykoli se vám zamane.

  • Vysoká výdrž baterie – až 13 hodin
  • Odolnost vůči vodě – IPX7
  • Možnost propojení dvou reproduktorů
  • Podpora handsfree volání

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Super zvuk

Reproduktor Xiaomi Mi Outdoor Speaker je sice malý, ale také velmi výkonný. Poskytne vám velmi kvalitní zvuk, rozptýlený do všech směrů. Těšit se můžete na krystalicky čisté výšky, pěkně prokreslené středy a příjemně syté basy.

Vybírat můžete rovnou ze 2 režimů poslechu – pokud muziku vnímáte pouze sluchem, využijte režim Normal. V režimu Deep Bass se zesílenými basy pak můžete hudbu vnímat nejen sluchem, ale i povrchem těla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrátové stereo

S těmito reproduktory se můžete doslova ponořit do světa hudby. Použitá technologie umožňuje bezdrátové propojení dvou reproduktorů, které pak poskytnou plnohodnotný zážitek z prostorového stereofonního zvuku.

Odolné provedení

Pokud posloucháte hudbu opravdu všude, a nejen doma ve svém oblíbeném křesle, jste na správné adrese. Tento reproduktor dokáže perfektně ozvučit i grilovačku s přáteli nebo venkovní párty. Díky svému odolnému provedení se pro tyto příležitosti i perfektně hodí. Disponuje vodotěsnou konstrukcí vyrobenou z velmi odolných materiálů, díky čemuž se vypořádá s nepřízní počasí i stříkající vodou z bazénu. Reproduktor splňuje normu IPX7, takže bez úhony přežije i ponoření do vody do hloubky až 1 metru po dobu až 30 minut.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další skvělé funkce

  • Moderní standard Bluetooth 5.0 s vysokou stabilitou připojení a dosahem až 15 metrů ve volném prostoru.
  • Integrovaná baterie s kapacitou 2600 mAh, výdrž až 13 hodin poslechu oblíbené hudby nebo mluveného slova.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátový reproduktor. Výkon 16 W. Bluetooth 5.0. Výdrž až 13 hodin. Funkce True Wireless Stereo(TWS) pro připojení dvou reproduktorů najednou. Funkce Deep Bass pro zesílení basové složky. Voděodolnost dle krytí IPX7. Vstupy USB Type-C a 3,5mm jack. Mikrofon. Podpora handsfree volání.