DJI Osmo Mobile SE #10005432

Dárky zdarma!
ruční stabilizátor pro mobily | Bluetooth 5.1 | vzdálené ovládání mobilu | ActiveTrack 5.0 | 8 hod výdrž | kompatibilní s telefony o šířce 67 až 84 mm, tloušťce 6,9 až 10 mm a hmotnosti 170 až 290 g | skládací konstrukce | USB-C | mobilní aplikace DJI Mim
2 369 Kč
1 958 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
DJI Osmo Mobile SE

DJI Osmo Mobile SE

DJI navrhlo stabilizátor Osmo Mobile SE tak, aby byl během okamžiku připraven zprostředkovat to nejlepší video – má skládací design, takže ušetří spoustu místa na cestách, přesto disponuje výkonnou 3osou stabilizací, takže i akční záběry budou dokonale hladké. Pro snadnou manipulaci má magnetický rychloupínací design a nově stavový panel pro přepínání a přehled o zvoleném režimu.

 

Klíčové vlastnosti:

  • 3osá stabilizace pro videa bez roztřesení
  • Magnetický design pro snadnou a rychlou manipulaci se smartphonem
  • Praktická skládací konstrukce zajistí úsporu místa
  • Velká spousta kreativních režimů
  • ActiveTrack 5.0 pro pokročilé sledování objektů
  • Automatické editace prostřednictvím umělé inteligence v aplikaci LightCut
I záběry z mobilu mohou dosahovat profesionální úrovně – jen je potřeba to správné vybavení!

 

Skládací design

Osmo Mobile SE nabízí skládací design pro snadné přenášení a úsporu prostoru na cestách.

 

 


 

Magnetický držák

K natáčení jste okamžitě připraveni – stačí skrze magnetický držák zacvaknout smartphone na gimbal a můžete produkovat video skvělé kvality. Stejně snadno se navíc ze stabilizátoru také vyndává.

 

 


 

Bezkomutátorový motor 

Vysoké efektivity dosahuje Osmo Mobile SE díky kompaktnímu bezkomutátorovému motoru s vysokým točivým momentem. Gimbal tak okamžitě reaguje i na mírné posuny a zajišťuje výbornou stabilizaci i u těžkých smartphonů. Napomáhá tomu ale také nová generace řídicích algoritmů.

 

 


 

ActiveTrack 5.0 

S technologií ActiveTrack 5.0 dokáže gimbal precizně sledovat objekty i na delší vzdálenosti a udržet je stále ve středu záběru. Dokonce technologie díky novým algoritmům zvládá obnovit sledování, když bylo znemožněno například kvůli tomu, že někdo vstoupil do záběru.

 

 


 

Časosběr 

Osmo Mobile SE má v repertoáru oceňované funkce, jako je ČasosběrMotionlapse a Hyperlapse s jednoduchými šablonami. Umožní vám tak pořídit dechberoucí videa.

 

 


 

Kreativní režimy

K dispozici jsou ale i kreativní režimy, jako je například FollowUzamčení klopeníFPV nebo SpinShot a další.

 

 


 

Horizontální a vertikální záběry

Prostřednictvím Quick Roll lze jednoduše přepínat mezi natáčením horizontálně a vertikálně, jak aktuálně potřebujete – například pro potřeby různých sociálních sítí.

 

 


 

Stavový panel

Osmo Mobile SE má integrovaný stavový panel poskytující přehled o všem důležitém – například zvoleném režimu. Prostřednictvím tlačítka M pak mezi nimi můžete snadno přecházet.

 

 


 

ShotGuides a LightCut 

Tzv. ShotGuides přináší propracované návody, abyste pořídili ještě krásnější záběry. Prostřednictvím aplikace LightCut se pak dostanete k pokročilým editacím jediným stisknutím tlačítka. Umělá inteligence tak vylepší vaše materiály, abyste je mohli okamžitě sdílet se světem v nekompromisní kvalitě.