Amazfit Zepp E Square Peeble Grey #1000485

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
ZEPP E, minimalistické inteligentní hodinky s plynulým oboustranným 3D zakřivením, sledováním srdečního tepu a SpO2 pro zdravý a vynikající životní styl.
4 393 Kč
3 631 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff
JAKO DÁREK: Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff

v hodnotě 399 Kč
Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959
JAKO DÁREK: Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959

v hodnotě 600 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Amazfit Zepp E Square Peeble Grey

Amazfit Zepp E Square Peeble Grey

Chytré hodinky ve dvou elegantních stylech – kruhovém a hranatém. Zepp E zaujmou luxusní konstrukci z nerezové ocel s kvalitním AMOLED displejem s funkcí always-on. Jsou vhodné pro lidi, kteří požadují elegantní a zároveň užitečné zařízení.

Stylové uvnitř i zvenčí

Styl, o ten tady jde. Čistě černé 3D zakřivené sklo je precizně zpracované a perfektně lícuje s kovovou základnou. Hladké linie jsou vidět ze všech úhlů, díky tomu hodinky působí neuvěřitelně elegantně. Precizní zpracování je podrženo tloušťkou pouhých 9 mm. Na výběr máte ze dvou variant: CIRCLE (kruhové) a SQUARE (hranaté).

Váš zdravotní partner

Zepp E jsou vašim osobním zdravotním partnerem, který vám pomůže porozumět zdravotním hodnotám a vašemu tělu. S pokročilým senzorem a AI algoritmem je jednoduší sledovat a analyzovat vaši aktivitu a zdravotní funkce.

Měření SpO2

Standardem v chytrých hodinách se stává měření kyslíku v krvi tzv. SpO2. Je to velice důležitý ukazatel celkového zdraví organismu. Hlavně pokud jste v prostředí s nízkým kyslíkem ve vzduchu či při vysoce intenzivním cvičení. Díky Zepp E máte nyní možnost měřit okysličení krve přímo z vašeho zápěstí.

Změřte si stress

Změřte si hladinu stresu vždy, když vás zachvátí panika nebo je toho na vás prostě jen moc. Nebo si nechte zapnuté měření celý den a večer se koukněte na výsledky. Sami si spojíte hodnoty s určitou situací během dne a to vám pomůže lépe porozumět sobě samému.

Jedna hodnota mluví za všechny

Hodnota PAI™ Health Assessment Systém je hodnota, která vyjádří číslem váš celkový zdravotní stav. Díky přesným datům ze senzorů a algoritmu, který je zpracuje, poskytne vcelku přesný údaj o vašem zdraví a doporučí vám rady přímo na míru.

87 sportovních režimů

Pro všechny sportovce je tu připravených 87 sportovních módu. Vyberte si sport, který zrovna děláte a nechte si profesionálně změřit výkon. Vždy uvidíte, jestli se zlepšujete nebo naopak ztrácíte. Zepp E jsou vodotěsné do 5 ATM a mají mód pro plavání v bazénu, takže na své si přijdou i plavci.

Přizpůsobte si tvář hodinek

Vyberte si ze spousty různých ciferníku ten pravý, který sedne vašemu stylu. Nebo si vytvořte úplnou nový s informacemi, které jsou pro vás důležité a s vlastním obrázkem. Hodinky mají funkci always-on, to znamená, že displej vám ukazuje neustále čas a další hodnoty (nefunguje se všemi ciferníky).

Obsah balení:

  • hodinky Zepp E
  • magnetická nabíječka
  • dokumentace

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu je od výrobce nastaveno v anglickém jazyce.