Amazfit Bip 3 Pro Pink #10005348

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Jste připraveni na skutečnou pastvu pro oči? Ponořte se do super velkého barevného HD displeje a prohlédněte si všechny příchozí hovory, zprávy, připomenutí a údaje o svém zdraví a kondici v úžasné dynamické kvalitě.
1 146 Kč
947 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Amazfit Bip 3 Pro Pink

Amazfit Bip 3 Pro Pink

chytré hodinky • 1,69" displej • dotykové/tlačítkové ovládání • Bluetooth 5.0 • GPS • 3osý akcelerometr • senzor srdečního tepu • senzor okysličení krve • senzor hladiny stresu • výpočet spálených kalorií • krokoměr + měření vzdálenosti a rychlosti • spánek • notifikace • běh, cyklistika, fitness, jóga, tanec plavání a další • voděodolné do 5 ATM • výdrž až 14 dní • kompatibilní s Android 7.0 / iOS 12.0 a vyšší

 
Amazfit Bip 3 Pro

Amazfit Bip 3 Pro (485213), růžová

Přivítejte spolehlivého parťáka pro veškeré sportovní vyžití, který navíc bude vypadat skvěle i v okamžicích, kdy se společně vydáte do společnosti. Vylepšená verze chytrých hodinek Amazfit Bip 3 s přídomkem Pro nabídne i pokročilé možnosti určení polohy pomocí GPS či bezdrátové nabíjení, které pomůže udržet vaši domácnost v perfektní estetické kondici bez nevzhledných kabelů trčících do prostoru. Všechny potřebné údaje v jasných barvách vykreslí 1,69" hranatý displej, krytý odolným 2.D sklem, jež se postará o to, že se i v extrémnějších situacích obrazovka hned tak nepoškrábe nebo náhodně nerozbije.

Na vše připravený společník vyznavačů aktivního životního stylu

Vysoký výkon speciálně pro přenosné zařízení určené platformy přinese rychlou odezvu na dotek a maximálně stabilní chod, ať už se vydáte na večerní posezení s přáteli, nebo vyrazíte ven za sportem či dobrodružstvím. A všichni, kterým není lhostejné mít přehled o svém zdravé potěší nejen snímač tepové frekvencespálených kalorií, krevního tlaku, stejně jako okysličení krve nebo kvality vašeho spánku, včetně rychlých očních pohybů v REM fázi.

Hodinky byly samozřejmě vytvořeny i pro vysoce aktivní jedince, kteří budou mít na výběr z více jak 60 sportovních režimů, určených k podrobnému měření – včetně běhu, cyklistiky, fitness, jógy a dalších. Mezi nimi pochopitelně nemůže chybět ani plavání, k čemuž přispěje voděodolnost dle standardu IP68, takže pokud si budete chtít s hodinkami udělat víc než pár bazénů, nebude to vůbec žádný problém.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Chytré sportovní hodinky
  • Extra velký 1,69" displej s odolným 2.5D krycím sklem
  • Vysoká odolnost vůči vodě se stupeň krytí IP68
  • Přesné měření více jak 60 oblíbených sportovních aktivit
  • Spousta senzorů – srdečního tepu, okysličení krve, výpočet spálených kalorií, senzor kvality spánku, rychlosti a další
  • Výdrž až 14 dní na jedno nabití (typicky)
  • Kompatibilní s mobilními telefony s OS Android (7.0 a vyšší) a iOS (12.0 a vyšší)

 

Moderní elegantní chytré hodinky s funkcí hledání polohy pomocí GPS, které se budou skvěle hodit jak do společnosti, tak pro pořádně náročný fyzický trénink. Se zářivým 1,69" dotykovým displejem a druhou úspornou obrazovkou, spoustou praktických senzorů, zvýšenou odolností se stupněm krytí IP68 a kompatibilitou s chytrými telefony vybavenými OS Android a iOS.

 

Rychlý a plynulý provoz s moderní platformou

Jste připraveni na pořádný trénink? Nebo jen potřebujete rychle zjistit, kolik je zrovna hodin? Pro všechny případy je připraven extra velký barevný displej s úhlopříčkou 1,69" a HD rozlišením. S dotykovým i tlačítkovým ovládáním navíc bude sledování trasy, přijmutí telefonních hovorů, zobrazení zpráv či notifikací maximálně přehledné a intuitivní. Obrazovku displeje si lze navíc přizpůsobit s více jak 50 designy ciferníků a šikovnými widgety, včetně možnosti nahrání vlastních fotografií.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Úžasně silné, a přitom tak tenké

Chystáte se na chatu, nebo do přírody a nejste si jistí, jestli se dostanete ke zdroji elektrické energie? Hodinky Amazfit Bip 3 Pro vás podrží. Spolehněte se na vestavěnou 280mAh baterii s výdrží až 14 dní na jedno nabití, které navíc na 100 % kapacity zvládnete za pouhé 2 hodiny, takže budete moci rychle opětovně vyrazit do terénu. Tolik síly pak přichází v maximálně kompaktním provedení s hmotností pouhých 33,2 gramu a tloušťkou 9,65 mm.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Déšť ani plavání v bazénu jim neublíží

Zrovna jste se chtěli pustit do tréninkové rutiny, ale vaše plány se vám chystá zkazit špatné počasí? Nezoufejte, díky stupni krytí IP68 a z něj vyplývající voděodolnosti do 5 ATM si snadno poradíte nejen s přeháňkou, ale rovněž si budete moci jít zaplavat. Důkaz, že se hodinky ve vodě cítí jako doma, je posléze podpořen přítomností dedikovaného režimu plavání.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Zvládněte více sportovních cílů

Ať už holdujete jakémukoliv sportu, Amazfit Bip 3 Pro se přizpůsobí. Disponují více jak 60 sportovními režimy, mezi které patří chůze, běh, jízda na kole, posilování, jóga či volný trénink. O vyšší motivaci se pak stará funkce Target Pace, která vám umožní nastavit a posléze překonat všechny cíle.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Parťák, se kterým se na cestách neztratíte

O přesné sledování vaší polohy, ať už se vydáte kamkoliv, se postará podpora hned 4 satelitních systémů, takže pokud budete chtít pomoci s navigací, či jen navrhnout ideální trasu pro příští trénink nebo vyjížďku na kole, není nic snazšího, než si hodinky připnout k zápěstí a můžete vyrazit.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Hlídá kondici vašeho těla

Cítíte se poslední dobou zesláblí? Pak si změřte nasycení krve kyslíkem. Trvá to jen 25 vteřin a ihned budete vědět, jak na tom jste. Tato funkce se navíc skvěle hodí i do vyšších poloh, kdy se tuto metriku vyplatí sledovat, aby člověka nepřepadla nenadálá událost, která by mohla vést až ke ztrátě vědomí. Dobrý přehled pak získáte i o činnosti vašeho srdce, jehož tepovou frekvenci budete moci pohodlně sledovat po celý den, a navíc vás upozorní v okamžicích, kdy bude nepřiměřené zvýšena.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Vyhodnotí kvalitu vašeho spánku a ženám pomůže s periodou

Následujte své sny i za denního světla a monitorujte jednotlivé spánkové fáze, včetně REM. Hodinky vám navíc podají přehledné informace o celkové kvalitě vašeho odpočinku, takže se budete moci lépe připravit na další den plný tréninku, nebo zjistit, co s vámi dělají šlofíky přes den. Rovněž se dozvíte i o hladině stresu s možností jeho ovlivnění pomocí dechových cvičení. Speciálně ženy pak potěší možnost zaznamenat a sledovat průběh menstruačního a plodného období.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 


 

Chytrý doplněk vašeho smartphonu

Hodinky Amazfit Bip 3 Pro byly vytvořeny tak, aby efektně doplnily váš mobilní telefon, jehož funkce s jejich pomocí budete moci efektivněji ovládat. Ať už půjde o jeho nalezení, ovládání aplikace fotoaparátu či hudebního přehrávače, nebo příjem notifikací ohledně příchozích hovorů a SMS či z rozličných aplikací.

 

Amazfit Bip 3 Pro

 

Popis a parametry Amazfit Bip 3 Pro Pink

Barva Pink