Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro #1000575

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Špičková bluetooth sluchátka poskytující bezkonkurenční kvalitu zvuku. Tři integrované mikrofony na každém sluchátku pro hovory a úpravu vnějšího zvuku.
1 429 Kč
1 181 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff
JAKO DÁREK: Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff

v hodnotě 399 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Pro vás potěší svým designem.

Bezdrátová bluetooth sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Pro budou dobrým společníkem každému milovníkovy hudby. Díky jejich kvalitnímu provedení a skvělé reprodukci zvuku si vychutnáte svou hudbu v každém prostředí. Využijete je jak na obyčejné nošení cestou do práce, kde ohromí svým elegantním vzhledem, tak i na nenáročné tůry do přírody.

  • Kvalitní provedení.
  • Ergonomický design.
  • Dlouhá výdrž.
  • Praktické dobíjecí pouzdro.
  • Elegantní vzhled.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvělá kvalita zvuku

Sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Pro disponují konstrukcí, která zajišťuje co nejlepší utěsnění ucha tak, aby do tónů hudby pronikalo co nejméně rušivých zvuků z okolí. Díky tomu poskytují velmi kvalitní a plný zvuk, takže si svou oblíbenou hudbu skvěle vychutnáte. Oceníte také podporu funkce aktivní potlačení zvuku, která se stará o utlumení zvuků z okolí až do hodnoty 35 dB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlí na prvním místě

Díky ergonomickému designu si nejen vychutnáte kvalitní zvuk, ale také se při poslechu budete cítit pohodlně. Komfort při jejich nošení zvyšují pryžové koncovky, které se snadno přizpůsobí každému uchu, takže se budete cítit skvěle i při delším používání sluchátek. Koncovky jsou dodávány ke každému sluchátku ve čtyř velikostech, takže si vybere opravdu každé ucho.

Vždy v bezpečí s Transparency režimem

Již nikdy nepřeslechnete auto jedoucí za vašimi zády, nebo jiné nebezpečí, kterého si s běžnými sluchátky nevšimnete. Aktivací Transparency režimu dojde k prostupu zvuku z vnějšího světa během přehrávání, takže vždy víte co se kolem vás děje a nic vás nepřekvapí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Praktické pouzdro

Sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Pro jsou vybaveny praktickým pouzdrem, které jim poskytujebezpečné uložení ve chvílích kdy je právě nepoužíváte. Pouzdro neslouží jen k úschově sluchátek, ale také k jejich dobíjení. Snadno tak navýšíte dobu přehrávání až na 30 hodin. Po vyjmutí z pouzdra tak budou sluchátka nabitá a připravena k poslechu.

Klíčové vlastnosti

Mi True Wireless Earphones 2 Pro jsou špičková bluetooth sluchátka poskytující bezkonkurenční kvalitu zvuku. Tři integrované mikrofony na každém sluchátku pro hovory a úpravu vnějšího zvuku. Podpora ANC technologie, potlačující okolní zvuk až do 35 dB, a transparency režimu. Dotekové ovládání na povrchu sluchátek, nebo hlasové ovládání. Výkonná anténa, bluetooth 5.0. 12mm reproduktory. Ergonomický design, pohodlné koncovky do uší. Výdrž baterie až 30 hodin, společně s nabíjecím pouzdrem. Nabíjení magnetického pouzdra pomocí USB-C konektoru. Hmotnost 62 g.

Popis a parametry Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Barva Černá