Xiaomi Mi Toy Train Set Vláčkodráha #999957

Dárky zdarma!
Hraní si s vláčky podporuje motorické schopnosti dětí, jejich logiku, myšlení při stavění.
1 520 Kč
1 256 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Toy Train Set Vláčkodráha

Xiaomi Mi Toy Train Set Vláčkodráha

Základní specifikace:

  • Rozměry: 200 mm × 100 mm × 50 mm
  • Materiál: ABS plast, eukalyptové/bukového dřevo
  • Hmotnost: 3,5 kg
  • Baterie: baterie 1,5 V

Jaké jsou výhody Xiaomi stavebnice Mi Toy Train Set?

Kromě velice hezkého zpracování jednotlivých dílků je obrovskou výhodou zdravotně nezávadný materiál, ze kterého jsou části stavebnice vyrobeny. Dřevo je populární právě při výrobě různých dětských skládaček.

Stavebnice rozvíjí spoustu dovedností, jež jsou pro zdravý vývoj malých dětí velmi důležité – rozvíjí kreativitu, motorické schopnosti, posiluje mozek dítěte a jeho logické myšlení. Vláčkové dráhy jsou také výborným způsobem, jak dítě zklidnit a zabavit.

Pro koho je Xiaomi stavebnice Mi Toy Train Set určena?

Stavebnice je určena pro všechny děti, které dosáhly 3 a více let. Samozřejmě se fantazii meze nekladou a mohou si s ní hrát i dospělí.

Čím vás Xiaomi stavebnice Mi Toy Train Set dostane?

Tato dřevěná železnice nabízí prostor pro výběr a rozmístění kolejí, které může dítě libovolně propojovat. Je možno si stavět mosty a různé překážky, přes které se pak vláček musí dostat. Železnici mohou lemovat stromy, auta, nádraží atd.

Stavebnice se skládá z 63 částí, což umožňuje dítěti plně rozvinout svoji fantazii.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního dřeva. Součástí jednotlivých vozů vláčků je magnet, takže si dítě může skládat vláček podle libosti. Jednotlivé součástky jsou natřeny ekologickou barvou – lakem šetrným k životnímu prostředí, které je bez zápachu. Jednotlivé barvy také pomáhají dítěti správně vnímat barvy. Také jsou důkladně zbroušeny všechny hrany součástek.

Celou stavebnici pak děti uloží do 18litrového boxu. Tento box slouží k tomu, aby se děti naučily uklízet své hračky a také si osvojily aspoň trochu smysl pro pořádek.