Xiaomi Mi Smart Scale 2 #999922

Dárky zdarma!
Digitální váha s LED displejem
293 Kč
242 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Ještě přesnější měření než kdy dříve. Svěřte své tělo do rukou váy Xiaomi Mi Smart Scale 2. Mějte přehled i o těch nejmenších změnách ve vaší hmotnosti, díky vysoce přesnému senzoru. S chytrou váhou Xiaomi budete mít přehled!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepší pro vás

  • Využití Bluetooth 5.0 s nízkou spotřebou energie
  • Body Balance test - testování rovnováhy uživatele
  • Skyrtý LED display, který poskytuje jasný obraz.
  • Možnost nastavení režimu hosta
  • Automaticky rozpozná členy rodiny na základě údajů o těle

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přesnější být nemůže

Díky přesnosti na 50 g můžete s osobní váhou Xiaomi LPN4004GL detailně sledovat vaše pokroky. Vše je ještě pohodlnější díky aplikaci Mi Fit. Je kompatibilní se systémy Android 4.4 a vyšší a iOS 7.0 a novější. Pro zobrazení údajů o hmotnosti a vašem pokroku využívá aplikace přehledné grafy. Zobrazuje také BMI index tělesné hmotnosti, dle kterého si můžete upravit režim cvičení či dietní plán.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vhodná pro celou rodinu

Nepoužívejte váhu jen vy, dopřejte velmi přesné vážení i celé své rodině. Nahrajte do paměti váhy Xiaomi Mi Smart Scale až 16 uživatelských profilů. Váha pak sama rozpozná, kdo se zrovna váží. Také máte jedinečnou možnost využít režimu hosta, aby i ostatní lidé mohli váhu využívat, ovšem bez zanechání jakýchkoli stop.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé provedení

Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 je pokryta tvrzeným sklem a vybavena zajímavým LED displejem, který je však v klidovém režimu nenápadně ukryt. Jakmile na váhu Xiaomi našlápnete, displej o 161 LED diodách se rozsvítí a nabídne čisté a jasné zobrazení. Displej váhy je navíc vybaven světelným senzorem, který upravuje jas podle svého okolí a zvyšuje tak čitelnost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Vysoce přesný senzor každý den snímá fyzické změny. Automaticky rozpozná členy rodiny na základě údajů o těle - podpora až 16 různých členů, se kterými může sdílet aktuální dat. Možnost nastavení režimu hosta, aby I ostatní lidé mohli váhu využívat a získat data měření, ovšem bez zanechání jakýchkoli stop. Skrytý LED displej, který poskytuje jasný obraz. Hladké a jemné zaoblené rohy, čímž se snižuje poškození hrbolů. Využití Bluetooth 5.0 s nízkou spotřebou energie, přenos dat je rychlejší a stabilnější. Kromě tělesné hmotnosti měří také BMI a tělesný typ. Měří s přesností na 50g - lze využívat I k vážení ovoce, zeleniny, balení apod. Body Balance test - testování rovnováhy uživatele.

Popis a parametry Xiaomi Mi Smart Scale 2

Barva Bílá