Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones #999926

Doprava zdarma
Moderní špičková sluchátka od Xiaomi, která nabídnou aktivní potlačení okolního ruchu.
1 144 Kč
945 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones

Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones

Moderní špičková sluchátka od Xiaomi, která nabídnou aktivní potlačení okolního ruchu (ANC - acoustic noise cancelling) s 3,5mm jackem.

Aktivní potlačení okolního ruchu bývá výsadou mnohem dražších sluchátek. Funguje tak, že mikrofony sluchátek zachycují okolní hluk a do reprodukované hudby nebo hlasu do uší přidávají fázově obrácený signál. Výsledkem je tak odstínění třeba od hluku aut a jejich motorů, nepříjemný hluk v letadle, ve vlaku, metru, nebo třeba monotónní svist ventilátoru ve vaší kanceláři. Potlačení okolních ruchů zvládne ve spektru 50 - 20 000Hz

Funkci lze libovolně zapnout nebo vypnout na dálkovém ovládání, kterým lze zároveň ovládat i hlasitost, nebo přijímat hovory.

Samotná sluchátka jsou z titanu, který vypadá luxusně, ale zároveň zajišťuje potřebnou odolnost vůči každodennímu používání a poškrábání. V neposlední řadě zůstávají sluchátka příjemně lehká, dohromady váží jen 20g.

Přepracovány byly i silikonové špunty. Na základě skenování stovek různých tvarů ucha vznikl nový design, který je velmi pohodlný a poddajný, zároveň však kopíruje tvar sluchového kanálku co nejtěsněji, což je důležité pro správnou funkci aktivního potlačení šumu.

Sluchátka jsou od konektoru k ovladači potažena látkou, která opět zvyšuje odolnost kabelu a jednodušeji se rozplétá v případě zašmodrchání. Na kabel byl nově použit materiál TPE, což je termoplastický elastomer, díky svým "kaučukovým" vlastnostem je opět dbáno na maximální trvanlivost sluchátek a kabel je odolnější proti polámání.

Sluchátka jsou zabalena v pěkné plastové krabičce a v balení naleznete pytlík na transport a další tři velikosti špuntů, takže dokonale padnou do každého ucha.

VLASTNOSTI

  • Aktivní potlačení šumu (ANC)
  • Dálkové ovládání
  • Mikrofon / hands-free (+redukce šumu volání)
  • Impedance: 32 ohmů
  • Hmotnost: 20g
  • Výkon: 5mW
  • Frekvenční rozsah: 20 - 40 000Hz
  • Citlivost: 113dB

S telefony jiných značek sluchátka mohou a nemusí fungovat v režimu audio a potlačení okolního hluku, ale telefonování a tlačítka na ovladači pravděpodobně nebudou fungovat na žádném. 

Popis a parametry Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones

Barva Černá