Xiaomi Mi Electric Toothbrush Head (3-pack, mini) (Light Grey) #967887

Kartáčková hlavice ve velikosti mini pro Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush.
360 Kč
298 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Electric Toothbrush Head (3-pack, mini) (Light Grey)

Xiaomi Mi Electric Toothbrush Head (3-pack, mini) (Light Grey)

Hlavice u elektronického kartáčku by se měla měnit přibližně po třech měsících používání. Proto Xiaomi přichází s náhradními mini hlavicemi, které jsou určené pro kartáček Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush a jsou menší a důkladnější při čištění než běžná velikost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepší pro vás

  • Kvalitní štětiny od společnosti DuPont
  • Vysoká hustota štětin - o 40% větší objem
  • Štětiny jsou nezávadné, neobsahují žádné kovy

Určené pro kartáček Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush 

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush je kvalitní kartáček s vysokým výkonem a vysokofrekvenčními vibracemi. I v případě, že je hlava kartáčku v kontaktu se zuby, výkon je neměnný. Kartáček odolává odporu vody, pěně od zubní pasty a perfektně udržuje čistotu ve vašich ústech. Jen s takovým pomocníkem budou vaše zuby zdravé a zářivé!

Neběhejte každé tři měsíce pro novou hlavici, pořiďte si tuto praktickou sadu, která obsahuje hned tři kusy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní štětiny jsou základ

Kartáčková hlavice Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush se zdá být obyčejnou, ale opak je pravdou. Disponuje vysokou hustotou štětin. Díky použití vysoce kvalitních měkkých štětin společnosti DuPontje docíleno o 40% většího objemu. Každá štětina byla navíc zdrsněná, aby se zabránilo zakulacování štětin, otírání o dásně a poškrábání povrchu zubů. Ve srovnání s obyčejnými kartáčovými hlavicemi není žádný problém s hrdlem a usazeninami špíny v místě spoje hlavice a těla kartáčku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kartáčková hlavice ve velikosti mini pro Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush. 3 kusy v balení. Vysoká hustota štětin. Štětiny společnosti DuPont. Až o 40% větší objem. Štětiny neobsahují žádné kovy.Zdrsnění každé štětiny zabraňující zakulacování štětin, otírání o dásně a poškrábání povrchu zubů. I když je hlava kartáčku v kontaktu se zuby, kartáček si stále udržuje vysoký výkon. stále si udržuje vysoký výkon. Velmi dobře se dostanete do těžko přístupných míst.