Xiaomi Mi Air Purifier Pro H #1000207

Doprava zdarma
Zbaví vás prachu, kouře, plísní, pylu, pachů
5 265 Kč
4 351 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Popis produktu

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Užijte si doma dokonale čistý vzduch. Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro H je vybavena HEPA filtrem, který dokáže eliminovat 99,99 % vzdušných částic o velikosti pouhých 0,1 mikronu, včetně prachu, kouře, srsti domácích zvířat, spór plísní, pylu, pachů, choroboplodných zárodků a virů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní vlastnosti

  • Výkon čištění – až 600 m³/hod
  • Tichý chod, max. 64 dB (A)
  • Časovač a senzor kvality ovzduší
  • Pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home
  • Noční a automatický režim
  • Absorbuje formaldehyd a pachy
  • OLED displej pro snadné ovládání
  • Hlasové ovládání Google Assistant a Amazon Alexa
  • Životnost filtru až 14 měsíců

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pro čistý vzduch

Pokud toužíte po čistším vzduchu i u vás doma, čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H to zařídí. Kvalitní HEPA filtr dokáže absorbovat maximální množství všech bakterií a alergenů ve vaší domácnosti. Nejvyšší účinnost je při rozloze místnosti do 200 m², kde dokáže odfiltrovat až 99% různých bakterií. Za jedinou minutu tak přinese do místnosti 10 m³ čistého vzduchu. Při použití ve větších prostorách se procento odfiltrovaných nečistot snižuje a čištění trvá déle.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nepotřebuje žádnou pomoc

Prostřednictvím aplikace si můžete kdykoliv ověřit kvalitu vašeho ovzduší přímo na svém mobilním telefonu a můžete tak také dálkově ovládat čističku. Kromě toho však na čističce najdete přehledný OLED displej a v balení je také dálkový ovladač. Nastavit si víte automatický režim, který podle vašich aktuálních požadavků nastaví výkon pro čištění vzduchu. Pokud máte lehký spánek a potřebujete v noci ticho, nastavit si můžete noční režim, při kterém čistička pracuje tak tiše, že vás to určitě nebude rušit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Čistička vzduchu odstraňující až 99,9 % vzdušných částic o velikosti pouhých 0,1 mikronu. Vzduch zbavuje prachu, kouře, srsti domácích zvířat, spór plísní, pylu, pachů, choroboplodných zárodků a virů. Rychlost čištění vzduchu od formaldehydu (FCADR) dosahuje 250 m3/h. Rychlost dodávání čistého vzduchu (PCADR) 600 m3/h. Dotykový OLED displej. Životnost HEPA filtru až 14 měsíců. Ovládání pomocí aplikace Mi Home, Google Assistant a Amazon Alexa.

Popis a parametry Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Barva Bílá