Xiaomi Buds 3T Pro black #1000649

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: bluetooth Typ nabíjení: Bezdrátové
Varianty produktu:
2 469 Kč
2 040 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil II
KOD: d775db5d4b97de7edd4faf35e7d1eace

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Xiaomi Buds 3T Pro black

Xiaomi Buds 3T Pro black

TWS sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro

Vítejte v době bezdrátové a seznamte se s Xiaomi Buds 3T Pro – malými a lehkými sluchátky, která využijete v práci, doma i při sportovních aktivitách! Sluchátka perfektně padnou každému uchu a jejich prémiový zvuk Vás 100 % dostane.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na co se můžete těšit?

  • technologie potlačení hluku (ANC) ve 4 režimech
  • speciální transparentní režim
  • mód vylepšení hlasu
  • podpora Bluetooth v5.2
  • výdrž hraní 6 hodin + 24 hodin s pouzdrem

Technologie aktivního potlačení hluku (ANC)

Sluchátka dokáží aktivně potlačit drtivou většinu šumu a hluku z okolí, díky čemuž se můžete naplno ponořit do poslechu. A protože se pohybujeme na různých místech s různou úrovní hluku, nabízí sluchátka možnost vybrat si hned ze 4 různých režimů pro opravdu efektivní potlačení hluku – vždy a všude.

  • „lehký“ režim; pro práci v kanceláři či pobyt v knihovně
  • „vyvážený“ režim; pro příjemné posezení v kavárně či parku
  • „hluboký“ režim; pro cestování metrem či v letadle
  • „adaptivní“ režim; sluchátka sama posoudí okolní prostředí a na základě toho potlačí hluk, tak jak je v danou chvíli potřeba

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Okolí uslyšíte i se sluchátky

I když máte sluchátka nasazena v uších, můžete se bez potíží domlouvat se svým okolím, poslechnout si hlášení na letišti nebo zůstat ve střehu při chůzi po rušné silnici. Pro tyto situace stačí jen zapnout speciální transparentní režim nebo aktivovat mód vylepšení hlasu.

Prémiový zvuk

S pomocí 10mm dynamických měničů se dvěma magnety a díky membráně DLC dosáhnete prémiového zvuku, podobně jako ve zvukovém studiu. Kodek LHDC 4.0 umožňuje zažít lepší kvalitu zvuku s víc detaily. Kodek podporuje streamování zvuku v prémiové kvalitě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Bluetooth v5.2

Sluchátka podporují Bluetooth v5.2, což pro vás jako pro uživatele znamená snadnější automatické párování s dalšími zařízeními, vyšší stabilitu signálu, a především pak i delší výdrž baterie!

Klíčové vlastnosti

TWS sluchátka, tj. sluchátka bez zbytečného kabelu podporující technologii Bluetooth v5.2. Mikrofon, aktivní potlačení hluku (ANC) ve 4 režimech, možnost spárování se dvěma zařízeními najednou, speciální transparentní režim a mód vylepšení hlasu. Výdrž: 6 hodin hraní, 24 hodin celková hrací doba i s pouzdrem (oba časy s vypnutým ANC). Doba nabíjení 70 minut. Podpora bezdrátového nabíjení s nabíječkami s certifikací Qi. 10mm dynamické měniče se dvěma magnety a DLC membránou. Kapacita baterie 38 mAh sluchátko a 480 mAh nabíjecí pouzdro. Rozhraní USB-C. Hmotnost 4,9 g sluchátko.

Popis a parametry Xiaomi Buds 3T Pro black

Barva Černá