Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá (18077) #968019

Doprava zdarma
Bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží
1 889 Kč
1 561 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá (18077)

Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá (18077)

Konečně sluchátka, která vám poskytnou absolutní volnost pohybu! Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones dráty neznají! Připojují se pomocí Bluetooth, čímž tak odpadá nepohodlí v podobě zamotaných kabelů. Jsou tak vhodné pro každého sportovce nebo pro ty, co často cestují a pohybují se po městě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To nejlepší pro vás

  • Bezdrátová Bluetooth sluchátka
  • Kvalitní zpracování
  • Minimalistický design
  • Nabíjení skrz Micro USB konektor vestavěný v konstrukci sluchátek
  • Vestavěné magnety zabraňují sklouznutí sluchátek nebo zamotání kabelů

Dokonalé zpracování

Užijte si bezkonkurenční pohodlí, díky materiálům šetrným k pokožce a speciálně vyvinuté konstrukci. Vše je důmyslně promyšleno tak, aby vám při poslechu hudby nic nezavazelo, a mohli jste se bezstarostně pohybovat.

Kvalitní zvuk po dlouhou dobu

Kvalitní reprodukce zvuku je samozřejmostí! A co víc si můžete také od sluchátek přát! No, možná by se ještě něco našlo. Výdrž baterie je také důležitá! Sluchátka Xiaomi jsou vybavena kapacitou 137 mAh, můžete si tak užít až 8 hodin své oblíbené muziky. V pohotovostním režimu pak vydrží přibližně 200 hodin.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová sluchátka v minimalistickém designu, pro absolutní volnost pohybu. Spárování přes technologii Bluetooth 4.1. Vyrobena z materiálů šetrných k pokožce. Speciální ergonomická konstrukce. Hmotnost pouhých 40 g. Baterie s výdrží 8 hodin, 200 hodin standby + 2 hodiny nabíjení do plné kapacity. Mikrofon. Citlivost 100 dB. Frekvenční rozsah 20 Hz až 20 000 Hz. Podpora AptX. AAC pokročilé kódování zvuku. Dvoujednotková akustika.