Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU #

Doprava zdarma
S robotickým vysavačem Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU zvládnete od nynějška uklízení hravě.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU

Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Ultra EU

Svěřte svůj domov a jeho čistotu do rukou experta na vysávání – robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Ultra. Zaručeně oceníte dlouhou výdrž baterie i silnou sací sílu, díky které vás zbaví i té největší špíny.

  • 3D skenování prostoru
  • Silné sání o výkonu 4000 Pa
  • Baterie o kapacitě 5200 mAh
  • Extra ToF senzor v přední části pro vyhýbání se malým překážkám
  • Prachový sáček a nabíjecí stanice nejsou součástí

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ulehčete si práci

Robot Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Ultra je odborníkem na čištění podlah, který bude automaticky vynášet smetí. Dokonalé vyčištění podlahy zajistí dvoukanálovým sběrem prachu s automatickým vysypáváním prachového sáčku.

Vyhne se překážkám, i těm drobným

3D skenování prostoru je užitečnou funkcí, pomocí které se vysavač aktivně vyhýbá překážkám nebo pozná, kde začínají schody či hrany. Vyhne se tak kolizím a zbytečným srážkám znepříjemňujících úklid.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Laserová navigace

Nová laserová navigace LDS a inteligentní plánování tras = přesné naskenování celého domu. Díky tomu získáte možnost nastavit si čištění, jaké zrovna potřebujete, a to plné, částečné nebo zónové. Naskenovaný půdorys prostoru si můžete zobrazit v aplikaci na vašem mobilním teleofnu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkce sání, zametání a mopování

Oproti předchozí generaci je tento vysavač vylepšen výkon sání, který je zvýšen na 4000 Pa. Narostla také kapacita baterie na 5200mAh.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Robotický vysavač. Zametání a mopování. Vhodný i pro dřevěné podlahy. 3D skenování prostoru. Silná sací síla 4000 Pa. Baterie o kapacitě 5200 mAh. Extra ToF senzor v přední části pro vyhýbání se malým překážkám. Prachový sáček a nabíjecí stanice nejsou součástí. Senzor proti pádu, automatické dobíjení, vyhýbání se malým překážkám. Technologie plánování cesty LDS. Rozměry 353 x 350 x 98,8 mm.