Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White EU #1000587

Doprava zdarma
Při pravidelném úklidu trpíte? Pak je ten správný čas pořídit si robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White EU, který udělá většinu práce za vás.
8 150 Kč
6 736 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White EU

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White EU

Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro 

Opravdový pomocník pro úklid domácnosti, to je robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro. Dokonale uklidí vaše podlahy díky nejnovějšímu navigačnímu systému a 16 chytrých senzorů zamezí jakékoliv srážce s překážkami. Zkrátka pomocník, kterému můžete věřit.

  • Baterie s kapacitou 5200 mAh
  • Funkce sonického mopování
  • Ovládání pomocí aplikace Mi Home
  • Sací výkon 3000 Pa
  • Funkce virtuální zeď

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mopování

Vysavač využívá vysokofrekvenčního sonického vibračního mopování. To probíhá ve tvaru tvaru "Y", kdy vysavač rozkmitá za vysoké frekvence mopovací hadr a za vysokého přítlaku tak dokonale simuluje klasické ruční vytírání podlahy.

Neztratí se

Nejnovější navigační systém LDS najde vždy tu správnou cestu. Vysavač je díky němu velmi přesný a rozpozná i skrytá zákoutí, aby vyčistil opravdu vše.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoký sací výkon

Díky výkonu 3000 Pa se vysavač nezalekne žádných nečistot. Stačí jedno přejetí a povrch bude krásně čistý.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládání přes aplikaci

Sledujte, ke se vysavač nachází a určujte, jaké místnosti má uklidit a kdy to má provést. Stejně tak můžete nastavit tzv. virtuální zeď, tedy označíte místa, kam vysavač jezdit nemá. To se může hodit například pro místo, kde má váš domácí mazlíček deku, nebo v prostoru, kde jsou na zemi kabely od vašeho počítače.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Robotický vysavač. Baterie s kapacitou 5200 mAh. Funkce sonického mopování. Ovládání pomocí aplikace Mi Home. Sací výkon 3000 Pa. Funkce virtuální zeď. Nejnovější navigační systém LDS. 16 senzorů zamezí jakékoliv srážce s překážkami.

Popis a parametry Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White EU

Barva Bílá