DJI OM4 stabilizátor #1000466

Dárky zdarma!
DJI Osmo Mobile 4 - OM4 - 3osý stabilizátor na mobil s magnetickým úchytem
3 189 Kč
2 636 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86

v hodnotě 599 Kč
Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959
JAKO DÁREK: Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959

v hodnotě 600 Kč
Bez dárku


DJI OM4 stabilizátor

Profesionální videa

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor který umožňuje nahrávat profesionální videa na váš telefon. Stabilizátor je navržen tak aby byly všechny prvky a funkce jednoduché na ovládání a manipulaci. DJI OM 4 má plno skvělých funkcí jako Slow motion, ActiveTrack 3.0, CloneMe Pano, timelapse, DynamicZoom, Story Mode a stejně nechybí ani funkce ovládání gesty. K tomu se přidává i pokročilá stabilizace, se kterou dosáhnete krásně stabilní a plynulé videa, která ohromí nejen vás, ale i vašich přátel nebo diváků.

Buďte vždy připraven

Oproti předchozím modelům je stabilizátor DJI OM 4 mnohem jednuduchší na instalaci. Telefon k stabilizátoru jednodcuho připevníte díky neuvěřitelně tenké, elegantní a lehké magnetické svorce která je součástí balení. Nově přidán senzor umožňuje rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravit polohu což zajišťuje ještě lepší výsledek natáčení pod úhlem. Zároveň tento stabilizátor vyniká svou nízkou hmotností, která činí pouze 850 g a také skládací konstrukcí. Díky tomu ho můžete mít stále u sebe a být připraveni na nahrávání všech zajímavých okamžiků a nic nezmeškat. Součástí je i integrovaná baterie s kapacitou 2450 mAh, která poskytne dostatek energie až na 15 hodin provozu.

Aplikace DJI Mimo

Aplikace vám pomůže dosáhnout maximální zážitek z vašeho natáčení. DJI Mimo disponuje video editorem umožňujícím vytvářet mistrovská díla za pochodu. Kromě všeho v aplikací najdete i návody podporující kreativitu vašich videí.

ActiveTrack 3.0

Díky funkci ActiveTrack 3.0 vám už nikdy neuteče objekt ze záběru. Tato funkce využívá pokročilé algoritmy a počítačové sledování. Vám postačí stisknout spoušť a se sledováním vámi zvoleného objektu vám stabilizátor DJI OM 4 aktivně pomůže. Je jedno, zda bude vámi natáčený objekt rychlý nebo pomalý, stále vám stabilizátor umožní jeho nejen rychlé, ale také plynulé sledování. Tuto funkci lze využít i při tvorbě Hyperlepse záběrů, v nichž může skvěle vyniknout vámi požadovaný objekt. Pomocí joysticku můžete dokonce doladit kompozici obrazu.

Jednoduché ovládání a ovládání gesty

K perfektní ergonomii držadla stabilizátoru se přidává také velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Doslova na dosah prstů máte všechny ovládací prvky, které vám umožní ovládat samotný stabilizátor a dokonce i jeho nastavení v aplikaci, aniž byste se museli dotknout telefonu. Pomocí joysticku se jednoduše budete pohybovat v menu a nastavení stabilizátoru tak bude otázkou chvilky. Milovníci sielfie nebo vlogeri jistě ocení možnost ovládání stabilizátoru gesty. Přední i zadní kamera telefonu ve spolupráci s aplikací dokážou rozpoznat několik gest. K zahájení nahrávání nebo k obstarání skupinové selfie fotografie nebudete potřebovat stisknout žádné tlačítko.

Další funkce

  • Režim SpinShot: Otáčejte telefonem k dosažení působivých záběrů.
  • Slow motion: Vyberte zpomalený režim natáčení na zachycení různých okamžiků.
  • 3 × 3 Pano: 9 fotografii je automaticky spojených do super širokoúhlého záběru.
  • 240 ° Pano: Automatické zachycení panoramatu.
  • Flashlight Mode: Nový senzor pomáhá rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravuje natáčení pod úhlem.
  • Quick Roll: Stisknutím tlačítka M rychle přepínáte mezi režimy na výšku a na šířku.
  • Standby Mode: Potřebujete během natáčení vybavit neodkladný telefonát? Odpojením OM 4 a telefonu se zapne pohotovostní režim.