DJI Air 2S Fly More Combo #1000465

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
polehlivý chytrý dron pro náročné uživatele, který pořizuje profesionální snímky přes 1-palcový CMOS senzor (rozlišení až 20 Mpix) a 8GB vnitřní pamětí.
29 898 Kč
24 709 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86

v hodnotě 599 Kč
Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959
JAKO DÁREK: Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959

v hodnotě 600 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
DJI Air 2S Fly More Combo

DJI Air 2S Fly More Combo

Zachyťte všechno: DJI Air 2S Fly More Combo

Disponuje 1-palcovým CMOS senzorem, výkonnými autonomní funkcemi a kompaktním tělem, které váží méně než 600 g. DJI Air 2S je ten ultimátní dron pro cestující fotografy. Vezměte si tento nadupaný dron s sebou všude, abyste mohli zažít a natočit svět kolem Vás a to neuvěřitelně detailně.

Fly More Combo přidává k dronu vybavení v podobě hubu pro nabíjení baterií, brašnu přes rameno, set ND filtrů, tři inteligentní letové baterie a další praktické doplňky, díky kterým můžete cestovat bez omezení a s kreativitou.

Balíček obsahuje low-stop ND filtry (ND 4/8/16/32). High-stop ND filtry (ND 64/128/256/512) jsou prodávány zvlášť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní přednosti

 • 1-palcový CMOS Senzor
 • MasterShots
 • 5.4K Video
 • 12km FHD přenos
 • Detekce překážek ve 4 směrech
 • ADS-B

Velký svět, velký senzor

DJI Air 2S je schopný natáčet 5.4K/30fps a 4K/60fps video. Zachyťe jakýkoliv moment s přirozenou jasností a autentickými barevnými tóny, které jsou potřeba pro výsledky, které ohromí.

Rozsviťte tmu

Zachyťte krásu světa, i když se setmí. Díky vysokému dynamickému rozsahu, vysokému rozlšení a přesné reprodukci barev jsou i noční scény ostré a plné barev.

Jedna miliarda barev

Plně se ponořte do všech odstínů kolem Vás. 10-bitový Dlog-M barevný profil zvládne nahrávat až 1 miliardu barev a při tom zanechá veškeré male detaily, díky kterým záběry vynikají.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Foťte RAW

Fotografie ve formátu RAW s vysokým dynamickým rozsahem až 12.6 stop zachytí více vizuálních informací v každé scéně, i když jsou světelné podmínky špatné nebo příliš složité. To poskytuje více možností v post-procesu, což dodává tvůrcům vice možností, jak získat přesně takový vzhled, který si přejí.

Inteligentní HDR

Technologie inteligentní HDR automaticky sloučí několik fotografií, čímž zvýší dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procesu. To znamená, že jemné detaily ve stínech i ve světlých místech zůstanou a vytvoří bohatší obraz s větší hloubkou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hyperlapse a panorama

Zrychlete čas a pohyb jedním stiskem a vytvořte úžasný hyperlapse. Také můžete zachytit větší a detailnější snímky Vašeho okolí pomocí panoramatu.

Představujeme MasterShots

Další evoluce chytrého režimu QuickShots, MasterShots je pokročilá bezpilotní funkce, která dokáže vytvořit ty nejlepší záběry na jakémkoliv místě, a to pouze jedním klepnutím. Jednoduše vyberte Váš subjekt, a dron bude natáčet, zatímco bude provádět deset různých manévrů. Celou dobu si udrží subjekt uprostřed záběru a vytvoří krátkou filmovou sekvenci.

Méně strachu, více objevování

Kombinace přenosnosti, bezpečnosti a autonomních technologií v praxi znamená, že se nemusíte strachovat ale můžete prostě v klidu létat. Vezměte DJI Air 2S do nebe sebevědomě, při každém letu.

Snímání okolního prostředí

DJI Air 2S je schopný vnímat prostředí kolem sebe ve čtyřech směrech: nahoru, dolu, dopředu a dozadu. Algoritmy pro pokročilý systém asistence pilota (APAS 4.0) byly ještě zdokonaleny, což znamená, že se DJI Air 2S v klidu vyhne překážkám i ve složitějších scénářích a vyšších rychlostech.

OcuSync 3.0 přenos

DJI Air 2S disponuje nejpokročilejší technologií přenosu obrazu, kterou DJI kdy představilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže přenášet ultra čistý a spolehlivý obraz pokaždé, kdy vzlétnete, a to ještě dál než kdy předtím.

Bezpečnější nebe s ADS-B

DJI Air 2S poskytuje dodatečnou vrstvu vzdušné bezpečnosti díky bezpečnostním systémům AirSense. Ty poskytují ADS-B letové souřadnice z letadel a vrtulníků ve Vašem okolí, zobrazují tyto stroje na mapě a poskytují zvukové a vizuální upozornění skrze aplikaci DJI Fly, abyste mohli udržet svého drona v dostatečné vzdálenosti. 

Klíčové vlastnosti

 • Chytrý dron pro náročné uživatele v edici Fly More Combo (s praktickými doplňky)
 • Natáčí přes 1-palcový CMOS senzor (rozlišení až 20 Mpix)
 • Obsahuje 8GB vnitřní paměť
 • Disponuje výkonnými autonomní funkcemi
 • Podporuje GPS, GLONASS, 3osou stabilizaci
 • Max. letový čas: 31 minut; max. letová vzdálenost: až 18.5 km
 • Nabíjení přes USB