Bluetooth lokalizační čip #999945

Doprava zdarma
Lokalizační čip nejen na klíče
600 Kč
496 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Bluetooth lokalizační čip

Bluetooth lokalizační čip

Bluetooth lokalizační čip

Stává se vám často, že někde něco zapomenete, odložíte a pak to prostě nedokážete jen tak najít? V dnešní uspěchané době je to naprosto klasická věc. Lokalizační čip vám pomůže snadno a rychle najít vaše cennosti, auto či jiná zavazadla. Potřebujete k tomu pouze kompatibilní mobilní telefon.

Je kompatibilní s většinou moderních mobilních telefonů a tabletů. nejmodernější bezdrátová technologie bluetooth verze 4.0 disponuje totiž vysokým dosahem, a to až 40 metrů. O napájení se stará jednoduše vyměnitelná baterie CR2032.

Klíčové vlastnosti

  • Malé rozměry
  • Dlouhý dosah
  • Vyměnitelná baterie
  • Spousta funkcí

Je jedinečný

S tímto malým miláčkem dokážete najít například auto, pokud jste zapomněli, kde přesně jste zaparkovali. dále se jistě bude hodit při cestě letadlem. Díky němu se nemusíte tlačit s dalšími cestujícími u čekacího pásu na váš kufr. Pokud ho v něm totiž necháte budete informování, když se kufr přiblíží.

Už si nenecháte klíče doma

Občas se každému stane, že zapomene fotoaparát, brašnu nebo kabelku v restauraci, kině či jiných zařízeních. Pak jistě oceníte tohoto praktického společníka, díky kterému můžete ztracené věci rychle najít. Jakmile se po chvíli vrátíte na místo, kde jste je nechali. To ale není vše, tento malý přístroj vás dokáže upozornit například na potřebu vzít si při odchodu z domu klíče od auta nebo kanceláře.

Parametry a specifikace:

Rozměry balení:
90 x 30 x 12 mm

Hmotnost:
12 gramů

Baterie:
CR2032 

Počet kusů:
1

Barva:
Černá