Amazfit GTS 2e Moss Green #1000378

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Inteligentní hodinky s módním čtvercovým designem a AMOLED HD displejem se postarají o monitoring vašeho zdraví a pravidelných sportovních aktivit
2 589 Kč
2 140 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959
JAKO DÁREK: Bluetooth lokalizační čip
KOD: adf226490483dae5cdc7ff0ad9ca9959

v hodnotě 600 Kč
Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86
JAKO DÁREK: Univerzální držák na mobil
KOD: cd7c743acdaf76f48f1996e873ca2c86

v hodnotě 599 Kč
Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff
JAKO DÁREK: Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff

v hodnotě 399 Kč
Bez dárku


Amazfit GTS 2e Moss Green

Amazfit GTS 2e, kde se styl potkává se zdravím

Moderní chytré all-in-one hodinky s módním čtvercovým designem, zdravotními a fitness funkcemi

 • Tenké a lehké bezrámečkové provedení
 • HD Always-on AMOLED Displej
 • Celkový přehled zdraví a kondice
 • Dlouhá výdrž baterie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Celoplošné sklo, tenké a elegantní

Design bez okrajů využívá nádherně tvarované zakřivené sklo, které se třpytí jako kus křišťálového nefritu, aby vytvořilo silný a integrovaný vizuální zážitek. Nádherné a dynamické křivky těla z hliníkové slitiny poskytují pohodlný a lehký nositelný zážitek a hodinky také obsahují vakuovou vrstvu na povrchu skla, která chrání obrazovku proti poškrábání a opotřebení.

Barvy a jas mimo vaše chápání

1,65“ HD AMOLED displej je porovnatelný v jasu k těm nejnovějším smartphonům. Hustota pixelů 341ppi umožňuje, aby byl displej jasný a věrný, s živými barvami, které zajišťují hladkou čitelnost a pohled na ně se vám nikdy neomrzí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Různé barvy

Vyberte si ze tří dostupných barev a udělejte z hodinek svého všestranného a módního společníka, ať už se oblékáte na společenskou příležitost nebo míříte do posilovny.

Personalizované ciferníky

Vyberte si ze široké škály motivů ciferníků, abyste vždy ukázali svůj styl. Zaměřte se na to, co je pro vás důležité. Přizpůsobte si ciferník dle vašeho výběru, nebo si vytvořte svůj vlastní. Většina ciferníků podporuje Always-on-display. Zkontrolujte čas bez zapnutí obrazovky.

 • Uložte si víc než 50 schémat
 • 40 Always-on ciferníků

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komplexní ochrana zdraví

Hodinky jsou vybaveny nejnovějším vysoce přesným optickým senzorem BioTracker™ 2 PPG vyvinutým technologií Huami s výkonným senzorovým motorkem které skutečně realizují všestrannou ochranu Vašeho zdraví.

Měření saturace kyslíku v krvi SpO2

SpO2 je hlavním ukazatelem lidského zdraví. Proto naše nové modernizované Amazfit GTS 2e představují funkci měření SpO2. Když se zapojíte do vyčerpávající psychické práce, běžíte maraton nebo děláte intenzivní venkovní cvičení, můžete otestovat svou úroveň SpO2 v okamžiku, kdy se začnete cítit špatně. Získejte lepší pochopení vaší fyzické kondice a udržte své zdraví pod kontrolou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Celodenní monitorování tepové frekvence

Hodinky jsou vybaveny přesným 24hodinovým monitorováním srdečního tepu, které pokrývá zóny srdečního tepu, abyste si byli vědomi účinku cvičení, a poskytují varování, když je vaše klidová srdeční frekvence abnormálně zvýšená.

PAI™ Systém hodnocení zdravotního stavu

Hodnota PAI™ se vypočítá zpracováním dat o srdečním tepu, době cvičení a dalších komplexních informacích o zdravotním stavu pomocí algoritmu. Tato hodnota poskytuje individuální hodnocení stavu pro každého uživatele na základě jejich specifických zdravotních údajů a nabízí každému jedinečný zážitek.

PAI™ lze použít s většinou druhů cvičení ve vašem každodenním životě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Monitoring kvality spánku

Dobrý noční spánek je dnešním moderním světě nejvyšší prioritou. Hodinky proto podporují hloubkové monitorování spánku, které může přesněji určit fázi spánku (lehký spánek, hluboký spánek, fáze REM), sledují stav dýchání ve spánku a poskytují kvalitní analýzu a návrhy na zlepšení na základě nočního spánku. Hodinky také rozpoznají denní zdřímnutí více než 20 minut, aby bylo možné zaznamenat úplné informace o spánku.

 • Fáze spánku REM

Monitorují fázi spánku rychlého pohybu očí, kdy se obvykle vyskytují sny.

 • Sledování krátkých zdřímnutí

I pouhých 20 minut odpočinku v době 11:00 – 18:00 bude zaznamenáno.

 • Monitorování kvality spánku

Systém hodnocení kvality spánku vyhodnotí váš spánek a udělí skóre.

 • Spánkové doporučení

Získejte doporučení, jak zlepšit kvalitu spánku a spánkové návyky.

Sledujte hladinu stresu

Stres je základní příčinou mnoha zdravotních problémů a tak můžete hodinky použít ke kontrole, k zjištění kde leží vaše osobní úroveň stresu - uvolněná, normální, střední nebo vysoká. Kdykoli se cítíte pod tlakem v průběhu dne, můžete se uvolnit a snažit se stres redukovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Osvoboďte své ruce

Hlasové operace na hodinkách můžete provádět bez přístupu k internetu pomocí funkce offline hlasového ovládání – včetně zapnutí sportovních režimů nebo otevření funkce sledování srdečního tepu

90 vestavěných sportovních módů

Hodinky Amazfit GTS 2e jsou vybaveny 90 vestavěnými sportovními režimy, které umožňují pokrýt potřeby většiny sportovních nadšenců. Jakmile dokončíte cvičení, systém vygeneruje zprávu o analýze, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičebního plánu. Inteligentní rozpoznávání sportovních režimů také eliminuje potřebu ručně vybrat sportovní režimy, takže hodinky jsou vždy připraveny k akci.

 • Sportovní analýzy

Prohlédněte si vaše analýzy hned po sportovním výkonu.

 • Analýza v průběhu

Sledujte svůj srdeční tep a fyzický stav v reálném čase.

 • Ovládání hudby

Ovládejte hudbu z telefonu při cvičení.

 • Sportovní notifikace

Buďte informováni o svých fázích, kondici a zónách srdečního tepu při sportu.

* Inteligentní rozpoznání sportovních režimů zahrnuje venkovní běh, běžecký pás, chůzi, venkovní cyklistiku, plavání v bazénu a elipitický trenažér.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další skvělé funkce

 • Vodotěsnost 5 ATM

Díky profesionální vodotěsnosti, která nabízí ochranu až do hloubky 50 metrů, jsou hodinky na stejné úrovni jako tradiční high-end hodinky a mohou být nošeny bez starostí při každodenním použití nebo při plavání.

 • Prodloužená životnost baterie

Díky hluboce optimalizované správě systémových baterií jsou hodinky vždy připraveny sledovat váš pokrok a doprovázet Vás na cestách, aniž byste se museli starat o to, zda máte s sebou nabíječku. Hodinky vydrží až 14 při typickém využití a až  24 dní při základním využití.

 • Vynikající haptická odezva

Díky vylepšeným haptickým vibracím přináší Amazfit GTS 2e ostřejší a rychlejší hmatovou zpětnou vazbu na příchozí hovor, oznámení a upozornění.

 • Otočná i uzamykatelná obrazovka

Obrazovku hodinek lze otočit o 180⁰C , což je vhodné jak pro leváky, tak pro praváky a může být také uzamčena heslem, aby se zabránilo tomu, že k nim budou přistupovat jiní, když zrovna nemáte hodinky na ruce.

 • Kompatibilní s aplikací Zepp

Hodinky jsou připojeny k nově modernizované aplikaci Zepp, která provádí komplexní analýzu více zdrojů dat, aby poskytovala nepřetržitou správu tělesných dat a pomohla uživateli kdykoli zkontrolovat jejich fyzický stav.

Důležité, každodenní funkce

Hodinky Amazfit GTS 2e jsou schopny efektivně zvládnout vaše osobní agendy, upozornit vás na příchozí hovory nebo zprávy ze smartphonu a poskytovat připomenutí pohybu, když sedíte příliš dlouho. Hodinky budou také sledovat vaši denní aktivitu (kroky, vzdálenost, kalorie), vaše události a nabízejí funkce nerušit, stopky a předpověď počasí, stejně jako umožňují nastavení alarmů a časovačů

 • Stav aktivity
 • Časovač
 • Předpověď počasí
 • Oznámení o příchozích hovorech
 • Stopky
 • Připomenutí událostí
 • Oznámení
 • Sedavá připomínka
 • Budík
 • Nerušit
 • Nástroj pro měření teploty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Inteligentní hodinky s módním čtvercovým designem. Tenký a lehký bezrámečkový design. HD Always-on AMOLED displej. Všestranné sledování zdraví a fitness. Měření saturace kyslíku v krvi.Celodenní monitorování srdeční frekvence. Systém hodnocení zdraví PAI. Monitorování kvality spánku. Sledování úrovně stresu. Hlasové ovládání. 90 sportovních režimů. Inteligentní rozpoznávání sportů. Voděodolnost 5 ATM. Výdrž baterie až 24 dní při základním použití.

Popis a parametry Amazfit GTS 2e Moss Green

Barva Zelená