Amazfit GTS 2 mini, Midnight Black #1000293

Doprava zdarma
Módní fitness hodinky
1 649 Kč
1 363 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit GTS 2 mini, Midnight Black

Amazfit GTS 2 mini, Midnight Black

Mini velikost, maximální výkon. Takové jsou módní fitness hodinky Amazfit GTS 2 mini. Zažijte jejich skvělé funkce na vlastní kůži!

 • Ultratenký a lehký design 
 • Always-on displej AMOLED
 • Měření saturace kyslíku v krvi
 • 70+ sportovních režimů
 • Integrovaný asistent Amazon Alexa

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Super lehké a štíhlé; žijte si lehkost času

Amazfit GTS 2 mini mají bezrámečkový design s pečlivě zakřiveným 2.5D sklem, a tak skvěle doplní i vaše nejmódnější outfity. Díky nízké hmotnosti 19,5 g, tloušťce jen 8,95 mm (bez základny senzoru) a silikonovému pásku šetrnému k pokožce vám GTS 2 mini umožní užít si lehkost času.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zářivý AMOLED displej; vylepšené barvy a jas.

Hodinky Amazfit GTS 2 mini jsou vybaveny 1,55” AMOLED obrazovkou, váš displej tedy bude neuvěřitelně vzrušující, zářivý a praktický, kdykoli se na něj podíváte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Personalizované ciferníky

Protože jde o moderní chytré hodinky, lze GTS 2 mini přizpůsobit tak, aby odrážely jedinečný charakter každého uživatele. S více než 50 ciferníky na výběr, z nichž většina má odpovídající Always-on zobrazení, si můžete být jisti, že jste za všech okolností styloví a vidíte rozhraní, které se vám líbí. Nebo, aby byl ciferník skutečně váš, nahrajte na pozadí ciferníku své vlastní fotografie, nebo se pomocí modulárního ciferníku zaměřte na to, na čem vám skutečně záleží.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Všestranný management zdraví

Amazfit GTS 2 poskytují monitorování srdečního tepu, měření saturace kyslíku v krvi, monitorování spánku, úrovně stresu a ženského cyklu, stejně jako další funkce, které poskytují úplný zdravotní management přímo z vašeho zápěstí. Systém hodnocení zdraví PAI™ zpracovává komplexní zdravotní data pomocí pokročilého algoritmu, který vyjádří vaši fyzickou kondici jednoduchým číselným skóre.

 • Saturace kyslíku v krvi (SpO2) je jedním z nejdůležitějších indikátorů lidského zdraví, proto jsme se ujistili, že tuto funkci v plně vylepšených hodinkách Amazfit GTS 2 mini naleznete. Pokud se po delší intenzivní fyzické nebo duševní aktivitě začnete cítit špatně, nechte chvíli ruku v klidu a změřte svou hladinu SpO2, lépe tak porozumíte své fyzické kondici.
 • 24hodinová vysoce přesná funkce monitorování srdečního rytmu GTS 2 mini poskytuje špičkové hloubkové sledování zdraví srdce5. K dispozici jsou také varování před abnormálně zvýšenou srdeční frekvencí, která snižují pravděpodobnost nehod a pomáhají chránit váš život.
 • Amazfit GTS 2 mini dokáže posoudit kvalitu vašeho dýchání během jednotlivých fází nočního spánku: lehký, hluboký a REM7. Podporuje také identifikaci denního spánku, takže zaznamenává úplnější informace o vašem spánku.
 • Po zaznamenání vaší menstruace může Amazfit GTS 2 mini inteligentně a důvěrně předpovědět čas a délku následujících menstruačních a plodných období, což vám poskytne klid. Pochopte svůj cyklus, abyste předešly překvapení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sledujte úroveň svého stresu

Stres je základní příčinou mnoha zdravotních problémů. S GTS 2 mini můžete zkontrolovat, kde leží vaše osobní úroveň stresu: od uvolnění, přes normální a střední, až po vysokou. Kdykoli se během dne budete cítit pod tlakem či ve stresu, dostanete návrhy, jak stres omezit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

70+ vestavěných sportovních režimů

Amazfit GTS 2 mini nabízejí více než 70 vestavěných sportovních režimů, což pokrývá většinu zájmových aktivit, jak vnitřních, tak venkovních. Pro úplnější zážitek můžete pomocí hodinek ovládat hudbu ve vašem telefonu, poskytnou vám oznámení o fázích cvičení, podmínkách a zónách tepové frekvence a po dokončení cvičení vygenerují v aplikaci zprávu o sportovních datech.

 • Zpráva o sportovních datech - po aktivitě si můžete prohlédnout přehled sportovních dat.
 • Sporty v reálném čase - sledujte svůj srdeční rytmus
 • a fyzický stav v reálném čase.
 • Ovládání hudby - ovládejte během cvičení hudbu na svém telefonu
 • Sportovní oznámení - buďte při sportu informováni o fázích, podmínkách a zónách vaší tepové frekvence

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvenčí malý,uvnitř maximální výkon

Navzdory své malé velikosti jsou tyto hodinky maximálně výkonné. Vyzkoušejte funkce, které přesahují velikostní limity.

 • Pomodoro hodiny - zlepšete správu času a efektivitu práce a studia.
 • Dechová cvičení - odpočiňte si s Amazfit GTS 2 mini. Naučte se relaxovat.
 • Ovládání kamery - ovládejte mobilní telefon na dálku, abyste mohli pořizovat fotografie a zapnout režim Selfie.
 • 5 ATM voděodolnost - na stejné úrovni jako tradiční špičkové hodinky, lze je bez obav nosit pro každodenní použití či při plavání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Módní fitness hodinky. Ultratenký a lehký design. Always-on AMOLED displej. Měření saturace kyslíku v krvi. 70+ sportovních režimů. Hlasové ovládání, Amazon Alexa. Personalizované ciferníky. Monitorování srdečního tepu, monitorování spánku, úrovně stresu a ženského cyklu. Systém hodnocení zdraví PAI. Až 14 dní výdrž baterie. Ovládání kamery telefonu. Dechová cvičení. Voděodolnost 5 ATM.