Amazfit GTR 2e Matcha Green #1000412

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Okrouhlý displej chytrých hodinek vám ukáže jak přesný čas, tak informace ohledně vašeho zdraví a provozovaných sportovních aktivit
2 298 Kč
1 899 Kč bez DPH

close

K tomuto produktu Vám náleží 1 dárek. Vyberte si jej :)

Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d
JAKO DÁREK: Audio splitter
KOD: fb87544bbf888e15a0286cd9b778c08d

v hodnotě 499 Kč
Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff
JAKO DÁREK: Univerzální magnetický držák do auta
KOD: 081086c43854b210e34ad61748ed5dff

v hodnotě 399 Kč
Bez dárku


close
Obrázky zboží
Amazfit GTR 2e Matcha Green

Amazfit GTR 2e Matcha Green

Amazfit GTR 2e, nová klasická nezbytnost

Elegantní inteligentní hodinky s klasickým kulatým designem, funkcemi pro zdraví a fitness a ultra dlouhou výdrží baterie

 • Tenký a lehký, bezrámečkový design
 • HD Always-on AMOLED displej
 • Všestranné sledování zdraví a fitness
 • Mimořádně dlouhá výdrž baterie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zakřivený design bez rámečku

Koncept designu bez okrajů obsahuje 1,39” velkou AMOLED HD obrazovku pokrytou zakřiveným sklem, které přirozeně přechází v pečlivě leštěné tělo hodinek. To vede k lepší vizuální estetice a širšímu zornému poli.

 • 2.5Dzakřivené sklo - bezešvý design
 • Skleněný vakuový povlak - odolný proti poškrábání
 • Kovové tělo - ze slitiny hliníku

Barevný HD AMOLED Displej

Velká AMOLED obrazovka s vysokým rozlišením s hustotou pixelů 326 ppi je jasný a živý, ať už zobrazuje čas nebo vaši oblíbenou aplikaci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Personalizované ciferníky

Obchod s ciferníky poskytuje více než 50 stylů ciferníků, ze kterých si můžete vybírat a přepínat mezi nimi. Na některých cifernících si také můžete upravit widgety, abyste měli rychlý přístup k informacím, které vás zajímají, nebo nahrát své oblíbené obrázky na pozadí ciferníku.

Always-on displej

Always-on display vám umožňuje sledovat čas, i když ostatní funkce hodinek nejsou aktivní, takže si budete vědomi všech důležitých okamžiků ve vašem životě. K dispozici je také více než 40 always-on displejů, které odpovídají ciferníkům, takže ciferník, který se vám líbí, vždy uvidíte.

Pro větší pohodlí a úsporu energie baterie můžete obrazovku vypnout jednoduše položením paže nebo zakrytím obrazovky.

 • 40+ always-on designů displeje, které odpovídají ciferníkům
 • Položte ruku pro vypnutí displeje a zobrazení always-on displeje
 • Zakryjte obrazovku pro vypnutí displeje a zobrazení always-on displeje

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

24hodinové monitorování srdeční frekvence

Biologický sledovací optický senzor BioTracker™ 2 vyvinutý společností Huami dokáže provádět 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Pokrývá zóny srdečního tepu, poskytuje informace o efektu cvičení a poskytuje varování, když je váš klidový srdeční rytmus abnormálně vysoký.

Měření saturace kyslíku v krvi

Saturace kyslíku v krvi (SpO2) je jedním z nejdůležitějších indikátorů lidského zdraví, proto v těchto hodinkách tuto funkci naleznete. Pokud se po delší intenzivní duševní nebo fyzické aktivitě, jako je účast na maratonu nebo vysoce intenzivním venkovním sportu, začnete cítit špatně, změřte si hladinu kyslíku v krvi a mějte tak své zdraví pevně v rukou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Systém hodnocení zdraví PAI™

PAI™ (Personal Activity Intelligence) je systém hodnocení zdraví, který pomocí algoritmů převádí komplexní data, jako jsou srdeční frekvence, doba trvání aktivity a další zdravotní data, do jednoho intuitivního skóre, aby uživatelé snadno pochopili svůj fyzický stav. Tato funkce pokrývá většinu forem cvičení a také přizpůsobuje systém hodnocení zdraví každému uživateli na základě jeho zdravotních údajů.

Monitorování úrovně stresu

Zkontrolujte svoji osobní úroveň stresu – uvolněnou, normální, střední nebo vysokou – kdykoli se budete cítit během dne pod tlakem, abyste věděli, kdy si odpočinout a snížit tak hladinu stresu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Monitorování kvality spánku

Kvalitní spánek je v moderním světě nejvyšší prioritou. Hodinky proto nabízejí hloubkové monitorování spánku, které dokáže přesněji určit fázi spánku (lehký spánek, hluboký spánek, období REM8), monitoruje stav dýchání ve spánku a poskytuje analýzu kvality spánku a návrhy na zlepšení, na základě nočního spánku. Hodinky také rozpoznávají denní spánek delší než 20 minut, takže zaznamenávají úplnější informace o spánku.

 • REM fáze spánku

Sledujte fázi spánku s rychlým pohybem očí, kdy se obvykle vyskytují sny.

 • Sledování zdřímnutí

Lze zaznamenat i 20minutová zdřímnutí v době mezi 11:00–18:00.

 • Monitorování kvality spánku

Systém hodnocení kvality spánku hodnotí váš spánek a uděluje skóre.

 • Doporučení ke spánku

Získejte doporučení, jak zlepšit kvalitu spánku a návyky.

Voděodolnost 5 ATM

S vodotěsností až 50 metrů jsou hodinky na stejné úrovni jako tradiční špičkové hodinky, takže je můžete bez starostí nosit každý den, i při plavání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

90 předdefinovaných sportovních režimů

Aktivujte jeden ze sportovních režimů, které potřebujete, a po skončení cvičení hodinky vypracují odpovídající analytickou zprávu, kterou lze zobrazit také v mobilní aplikaci, abyste mohli průběžně vylepšovat svůj cvičební plán. Inteligentní rozpoznávání sportovních režimů také eliminuje potřebu manuálního výběru sportovních režimů, takže jsou hodinky vždy připraveny k akci.

* Inteligentní rozpoznávání zahrnuje 6 sportovních režimů: Venkovní běh, Běžecký pás, Chůze, Venkovní cyklistika, Plavání v bazénu a eliptický trenažér.

 • Sportovní analýzy

Prohlédněte si zprávu o analýze po sportu.

 • Sporty v reálném čase

Sledujte svůj srdeční rytmus a fyzický stav v reálném čase.

 • Sportovní notifikace

Buďte při sportu informováni o svých fázích, podmínkách a zónách tepové frekvence.

 • Bluetooth ovládání hudby

Připojte hodinky k chytrému telefonu a ovládejte hudbu pomocí hodinek.

Lehké tělo s prodlouženou výdrží baterie

Díky propracovanějšímu designu obvodu, tenčímu tělu a vysokokapacitní 471 mAh baterii se hodinky vyznačují prodlouženou výdrží baterie, která vás podrží, ať už vás cvičení zavede kamkoli.

 • 24 dní běžného používání
 • 45 dní základního používání
 • 12 dní náročného používání

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Důležité každodenní funkce

Amazfit GTR 2e dokáže profesionálně zvládnout vaši osobní agendu, upozornit vás na příchozí hovory nebo zprávy a poskytnout upozornění, když sedíte příliš dlouho. Hodinky také sledují vaše nadcházející události a nabízejí funkce Nerušit, stopky a předpověď počasí, stejně jako umožňují nastavení budíku a odpočtu.

Kompatibilní s aplikací Zepp

Amazfit GTR 2e je připojen k nově aktualizované aplikaci Zepp, která provádí komplexní analýzu dat z více zdrojů, aby poskytovala 24 hodin denně správu dat těla a pomohla tak uživateli kdykoli zkontrolovat svůj fyzický stav. Některé hlavní funkce zahrnují zobrazení a analýzu údajů o zdraví a cvičení a správu chytrých zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Inteligentní hodinky s klasickým kulatým designem. Tenký a lehký, bezrámečkový design. HD Always-on AMOLED displej. Všestranné sledování zdraví a fitness. Barevný HD AMOLED Displej.Personalizované ciferníky. 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Měření saturace kyslíku v krvi. Systém hodnocení zdraví PAI™. Monitorování úrovně stresu. Monitorování kvality spánku.Voděodolnost 5 ATM. 90 předdefinovaných sportovních režimů. Inteligentní rozpoznávání sportů. Lehké tělo s prodlouženou výdrží baterie – až 45 dní při základním používání.

Popis a parametry Amazfit GTR 2e Matcha Green

Barva Matcha Green